O mně

Jmenuji se Jakub Kasnar. Žiji nedaleko Náchoda.
Mojí profesí je mezinárodní obchod, se kterým jsem se začal živit v roce 2009.
Mým prvním krokem v této oblasti byl dovoz spotřebního zboží do ČR a následné spuštění a budování internetového obchodu goodgoods.cz, který od té doby provozujeme a stále rozšiřujeme.

V roce 2018 jsme s manželkou postavili náš rodinný dům, a chtěli jsme si k němu pořídit tepelné čerpadlo. Když jsme zjistili jejich ceny u nás, tak jsme tuto variantu zavrhli.
Chvíli jsme topili elektro-kotlem, ale když nám přišlo první vyúčtování, začal jsem opět pátrat po tepelném čerpadle, ale tentokrát již v Číně.

Jelikož jsem již tou dobou měl desítky spolehlivých kontaktů díky nakupování zboží pro náš eshop goodgoods.cz, využil jsem toho.
Spolehlivými a prověřenými obchodními partnery mi bylo doporučeno několik spolehlivých výrobců tepelných čerpadel. Jednoho jsem si vybral a měl jsem štěstí. Čerpadlo dorazilo, a funguje spolehlivě a úsporně dodnes.

Když se to dozvěděl soused, musel jsem mu také jedno čerpadlo hned dovézt. Od té doby se to šířilo mezi lidmi a zprostředkoval jsme do spuštění tohoto webu nákupy několika desítek čerpadel.
Výrobce tepelných čerpadel je se mnou v neustálem kontaktu a to i v případech, že má něco napravit. Již jsme po něm chtěli nové teplotní čidlo, které bylo vadné, obratem ho v rámci záruky dodal.

V roce 2022 jsem se na základě zájmu známých i neznámých lidí rozhodl začít zprostředkování nákupu čerpadla dělat pro všechny, kdo budou mít zájem.